Agent / Pośrednik

Miejsce pracy:
Niemcy, Holandia.

Opis stanowiska:
Poszukujemy charyzmatycznych, komunikatywnych osób, na stałe zamieszkujących na terenie Holandii, bądź Niemiec które chętnie podjęłyby się roli agenta – pośrednika. Głównym zadaniem  jakie stawiać będziemy przed swoimi potencjalnymi współpracownikami będzie pozyskiwanie dla naszej firmy zagranicznych kontrahentów – pracodawców, chcących świadczyć zatrudnienie dla naszych pracowników tymczasowych. Nieocenionym atutem kandydatów, będzie dobra znajomość lokalnego rynku pracy. Zakres pozyskiwania kontrahentów – nieograniczony. Interesują nas zarówno firmy dające zatrudnienie w sektorze produkcji, samochodowym jak i rolnictwie etc.
Od pomysłowości i aktywności  naszych pośredników  będą zależeć wyniki poszukiwania jak i oferowane przez nas wynagrodzenie. Przewidywalna forma wynagrodzenia będzie uzależniona od pomnożenia stawki pieniężnej poprzez ilość osób znajdujących zatrudnienie u pracodawcy, do którego kontakt otrzymaliśmy właśnie od Państwa.

Oferujemy:
– atrakcyjne warunki współpracy uzależnione od możliwości osoby nawiązującej współpracę,
– pełne zaplecze merytoryczne,
– fachową i kompleksową pomoc prze realizowaniu zleceń.

Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy

Dla najlepszych osób wiele możliwości rozwoju zawodowego, takich jak pakiet szkoleń:
– sprzedażowych,
– menadżerskich,
– coaching.

Nie wymagamy znajomości języków  a znajomości rynku lokalnego oraz możliwości zorganizowania spotkań u kontrahenta.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:
Tel. 510242586
e-mail:  rekrutacja@getjob.com.pl
W  marcu i kolejnych miesiącach będą organizowane spotkania z zainteresowanymi osobami, na terenie całej Holandii. W przypadku Niemiec, będziemy ustalać spotkania indywidualnie (na terenie tego kraju, bądź w Polsce).

Was this answer helpful ? Yes(0)/ No(0)