Kierowca samochodów ciężarowych

Miejsce pracy:
Trasy na terenie zachodniej części Niemiec

Zakres obowiązków:
– prowadzenie samochodu marki DAF XF z ruchomą podłogą (walking floor),
– transport ładunku,
– pomoc w załadunku oraz rozładunku.

Wymagamy:
– posiadanie prawa jazdy kategorii C+E z kodem 95 oraz kartę kierowcy,
– minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia jako kierowca samochodów ciężarowych,
– znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (znajomość ta będzie weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej),
– doświadczenie w pracy z ruchomą podłogą będzie dodatkowych atutem,
– dyspozycyjność na dłuższy okres czasu,
– samodzielność i dobrą organizację pracy.

Oferujemy:
– atrakcyjne warunki zatrudnienia, stawki godzinowe (praca od poniedziałku do piątku + ewentualne nadgodziny płatne dodatkowo),
– atrakcyjną stawkę gwarantowaną zgodną z niemieckimi standardami i prawem pracy: 1600-2000 euro netto (w zależności od posiadanych umiejętności) plus bonusy,
– legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
– zaplecze socjalne (odpłatne zakwaterowanie od piątku do niedzieli),
– ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych w postaci CV na adres:

rekrutacja@getjob.com.pl

Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Was this answer helpful ? Yes(0)/ No(0)