Praca przy szparagach

Poszukujesz dobrze płatnego, sezonowego zajęcia na dłuższy czas?

W takim razie praca przy szparagach oferowana przez naszą agencję jest dla Ciebie idealną propozycją! Co roku, od początku kwietnia do końca czerwca odbywają się intensywne zbiory tych cenionych w wielu krajach warzyw.

Jakie cechy powinna posiadać osoba, która chciałaby pracować w taki sposób?

Przede wszystkim powinna być zdeterminowana i chętna do wypełniania sumiennie swoich obowiązków. Dobrze byłoby, gdyby cechowała się również dobrą kondycją fizyczną. Praca przy szparagach jest wykonywana na dworze, pod gołym niebem, więc należy nastawić się zarówno na intensywne promienie słońca, jak również chłodniejsze dni z opadami deszczu. Jeśli nie straszna Ci gorsza pogoda i jesteś gotowy na codzienne zbiory w Niemczech lub w Holandii, praca przy szparagach jest właśnie dla Ciebie!

Poniżej przedstawiamy więcej szczegółowych informacji. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy rzetelnej odpowiedzi.


Miejsce pracy:
Holandia, Niemcy

Opis stanowiska:
Wszelkie prace związane z uprawą  oraz zbiorem  szparagów, a także obowiązki z przygotowywaniem zbiorów do sprzedaży – sortowanie, obieranie, pakowanie.

Wymagamy:
– poszukujemy osób chcących pozostawać i pracować za granicą na dłuższy okres czasu,
– oczekujemy sumienności w realizacji zleconych zadań,
– doświadczenie przy zbiorze szparagów będzie mile widziane,
– ze względu na charakter wykonywanej pracy poszukujemy osób o dobrej kondycji fizycznej, oraz stanie zdrowia – w szczególności mężczyzn.

Znajomość jednego z języków obcych: angielskiego, niemieckiego, lub holenderskiego (minimum w stopniu podstawowym) – mile widziana.

Oferujemy:
Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy. Ponadto zapewniamy ubezpieczenie, oraz zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, a także opiekę polskiego rezydenta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV, oraz  listu motywacyjnego na adres:

rekrutacja@getjob.com.pl

W tytule emaila prosimy o informację na jakie stanowisko Państwo aplikują.

W przypadku chęci wyjazdu par lub grup wszystkie aplikacje powinny znaleźć się w jednym emailu.

Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”

Was this answer helpful ? Yes(0)/ No(0)