Traktorzysta

Miejsce pracy:
Holandia

Opis stanowiska:
-prowadzenie traktora,
-obsługa maszyn rolniczych,
-wszelkie prace fizyczne związane z prowadzeniem gospodarstwa rolnego.

Wymagamy:
– kilkuletniego doświadczenia w zakresie prac rolnych, powiązanych z oferowanym stanowiskiem pracy,
– znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym,
dyspozycyjność na dłuższy okres czasu,
– samodzielność w pracy,
posiadanie prawa jazdy kategorii B oraz T,
dobry stan zdrowia.

Oferujemy:
legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi w kraju wykonywanej pracy,
zaplecze socjalne (bezpłatne zakwaterowanie),

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych na adres:

rekrutacja@getjob.com.pl

W tytule emaila prosimy o informację na jakie stanowisko Państwo aplikują.

Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Was this answer helpful ? Yes(0)/ No(0)