Zbiór truskawek szklarniowych

Wyślij CVAplikuj bez CV

Wyjazd za granicę i praca przy zbiorze truskawek, to zajęcie na które decyduje się wiele młodych osób, na przykład będących zaraz po szkole. Często jest to dla nich okazja na zarobienie swoich pierwszych pieniędzy, poznanie nowych ludzi, a przy okazji odwiedzenie innego kraju. Nasza agencja proponuje Ci pracę na terenie Holandii, przy zbiorze truskawek szklarniowych. Do Twoich obowiązków należeć będzie także uprawa tych owoców oraz ich późniejsze przygotowanie do sprzedaży – czyli m.in. sortowanie oraz pakowanie.

Czego wymagamy od kandydatów? Przede wszystkim dyspozycyjności, starannego podchodzenia do powierzonych obowiązków oraz jakiegokolwiek doświadczenia przy zbiorze owoców. Dużym plusem jest podstawowa znajomość języka obcego (holenderskiego, angielskiego bądź niemieckiego), ale nie jest to konieczna umiejętność.

Co oferujemy osobie zatrudnionej? Przede wszystkim uczciwe i korzystne wynagrodzenie, zakwaterowanie nieopodal miejsca zbiorów, zapewniony transport do i z pracy, a także ubezpieczenie i opiekę polskiego rezydenta.

Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi firmami, cieszącymi się powszechnym zaufaniem, dlatego możemy zagwarantować Ci legalność zatrudnienia oraz przyzwoite warunki mieszkaniowe. Jeśli jesteś zainteresowany przedstawioną ofertą lub chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat szczegółów zatrudnienia za granicą, to koniecznie skontaktuj się z naszą agencją. Możesz to zrobić poprzez wypełnienie formularza, kontakt telefoniczny lub osobiste odwiedzenie naszego biura.

Miejsce pracy:
Holandia

Wyjazd:
marzec/kwiecień

Stawka:
9,59 euro brutto/h

Opis stanowiska:
Wszelkie prace związane z uprawą i zbiorem truskawek, a także obowiązki z przygotowywaniem ich do sprzedaży (pakowanie, sortowanie itp.)

Wymagamy:
– poszukujemy osób dyspozycyjnych
– oczekujemy sumienności w realizacji zleconych zadań,
– doświadczenie przy zbiorze owoców,
– znajomość jednego z języków obcych: angielskiego, niemieckiego, lub holenderskiego (minimum w stopniu podstawowym) – mile widziana lecz nie stanowi warunku koniecznego

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (max.5 osób, pokoje dwu – lub jednoosobowe),
– transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu
– opiekę polskiego rezydenta,
– ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe,
– legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV na adres:
rekrutacja@getjob.com.pl

lub skontaktuj się z naszym biurem:
od 8:00 do 16:00
+48 510 242 586
+48 502 124 974

Znajdziesz nas również na FB:
www.facebook.com/Get-Job-Agencja-Po%C5%9Brednictwa-Pracy-555675901263213/

Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”

Was this answer helpful ? Yes (1) / No (0)

Zamknij